Vitrin

Ramazan Paşahan Resmen Aday Adayı

Pütürge ilçesi 2024 mahalli seçimlerinde sevilen İş insanı Ramazan Paşahan aday adaylığı başvurusunu resmi olarak yaptı. Önümüzdeki seçimlerde Pütürge’yi yönetmeye talip olduğunu belirten Paşahan Ak Parti’den aday adaylığı başvurusunu yaparak “hizmet için bizde varız, artık Pütürge’nin sorunlarına, pütürgemizin insanlarına yakışır bir yönetim planıyla hareket ettiğimizi bilmenizi isteriz” diyerek sözlerine ekledi. 

Ramazan Paşahan İstanbul ve Malatya’da olmak üzere farklı iş alanında faaliyet gösterdiğini, iş hayatındaki başarısını memleketine hizmet etmeye adamak istediğini, çevresine ve topluma faydalı olabilmeyi şiar edinmiş bir iş insanı ünvanına layık olmak üzere; tüm toplumu kucaklamak, halkı hakkı koruyarak yarınları daha temiz bir hale getirmek için bu yola çıkmak boynumuzun borcu olmuştur şeklinde ifadelere yer verdi. 

Önümüzdeki yerel seçimlerde Pütürge geleceğini ortak bir platformda hemşerilerim ile birlikte ele alacağımız yepyeni bir dönemi başlatmak istiyoruz. İnsanların oylarına talip olmak için önce insanların gönüllerine talip olmalıyız. Ben kıymetli Pütürgeli hemşerilerimin vereceği karara sonuna kadar inanıyorum. Yüce râbbîm nasip ederse Pütürge’mizin yarınlarına bizlerde bir taş koymak istiyoruz. Pütürge’nin hikayesini baştan bir daha hep beraber yazacağız” dedi. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu