Gündem

MHP Pütürge İlçe Başkanı Görevinden İstifa Etti

KAMOYU TAKTİRLERİNE

“2018 Yılından Beri Üstlenmiş Olduğum Pütürge İlçesi MHP İlçe Başkanlığı Görevini Bugün İtibarıyla Bırakmış Bulunmaktayım. Her Zaman Görevimin Başında İlk Günden Bugüne Kadar Aynı Şevk ve Heyecanla Tüm Yol Arkadaşlarımla Birlikte Görev Yapmaktan Gurur ve Onur Duydum. Tek Gayem Bulunduğum Makamın Bir Temsil Makamı Değil Milletin Hizmetkarı Olmanın Bilinci İçerisinde Oldum. Pütürge’min ve Memleketimin Menfaatleri ve Çıkarları Ne İse O Gaye İle Hizmet Ettim. Fakat Malatya İl Teşkilatımla Bugünden Sonra Uyum İçerisinde Çalışma İmkanım ve Ortamım Kalmadığını Düşündüğümden Dolayı 2 Dönemdir Yürüttüğüm Milliyetçi Hareket Partisi Pütürge İlçe Başkanlığı Görevimden Malatya MHP İl Başkanlığı İle Düştüğümüz Fikir Ayrılığı ve Fikir Uyuşmazlığı Yüzünden Gördüğüm Lüzum Üzerine Kendi İsteğimle İstifa Ediyorum.

İş Bu Nedenler Dahilinde Görevimden Ayrılma Gerekçemi Daha Detaylı Bir Şekilde Sosyal Medya Hesabımdan; Bize Gönül Vermiş, Bize İnanmış, Bizimle Yol Yürümüş Dava Arkadaşlarım İle MHP Bayrağını Bizimle Taşımış Çok Kıymetli Ülküdaşlarımın Taktirlerine Ve Kamuyu Duyuracağım” diyerek görevinden istifa etti

2018 Yılından Bugüne Kadar Benimle Birlikte Yol Yürüyen Başta Pütürge İlçe Teşkilatımın Her Bir Kademesinde Görev Alan Ülküdaşıma, Malatya MHP Teşkilatlarında Görevli Her Bir Dava ve Yol Arkadaşıma Teşekkürlerimi Arz Eder, Haklarını Helal Etmelerini Dilerim. Benden Yana Tüm Yol ve Dava Arkadaşıma , Ülküdaşıma Hakkım Helal Olsun.. Allah Her Birinin Yar ve Yardımcısı Olsun.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu