Aktüel

Mahsun Kırmızıgül’den ‘Prestij’ bombası geliyor!

16 yıldır sahnelerden uzak kalan Türkücü Mahsun Kırmızıgül, uzun yıllar sonrasında Paraf Kuruçeşme Açıkhava konserleri kapsamında sevenleriyle hasret giderdi. Kırmızıgül’ün konser biletleri günler öncesinden tükenirken, Gazeteci İsmail Saymaz’dan ise Kırmızıgül hakkında bomba bir haber geldi. Yönetmen koltuğunu seven Kırmızıgül’den hayranlarını sevindiren bir film daha geliyor.
Mahsun Kırmızıgül'den 'Prestij' bombası geliyor! Film Alişan ve Özcan Deniz'e fena dokunacak

Kendini tamamen film sektörüne adayan ünlü Türkücü Mahsun Kırmızıgül 16 yıldır ayrı kaldığı sahnelere geri döndü. Kuruçeşme Arena’da konser veren Kırmızıgül için dünyanın her yerinden dinleyici geldi. Sevenlerine unutulmaz anlar yaşayan Mahsun Kırmızıgül’den yeni bir haber daha geldi. Çektiği filmlerle toplumsal gerçeklikleri beyaz perdeye taşıyan Kırmızıgül’den bu defa bomba bir film geliyor.

mak.jpg

MAHSUN KIRMIZIGÜL’ÜN KONSERİNDE KUYRUKLAR OLUŞTU

16 yıl aradan sonra Poll Production ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava konserlerinde sahne alan Mahsun Kırmızıgül, ikinci kez sevenleriyle bir araya geldi. Kırmızgül’ün konser biletleri ise günler öncesinden tükendi. Uzun kuyrukların oluştuğu konserde Kırmızıgül, herkese unutulmaz anlar yaşattı. Konsere katılanlar arasında Gazeteci İsmail Saymaz’da vardı. O anlar sosyal medya hesabından paylaşan Saymaz, Kırmızıgül hakkında bomba gibi bir paylaşım yaptı.

mahsun.jpg

KIRMIZIGÜL’DEN BOMBA GİBİ BİR FİLM GELİYOR

Şarkıları ile milyonlarca insanın gönlünde taht kuran başarılı Türkücü Mahsun Kırmızıgül, sinema sektöründe de aynı başarıyı yakaladı. Yazıp yönettiği filmler gişe rekoru kırarken, Kırmızıgül bu defa da herkesin merak ettiği prestij yıllarını konu edinen bir film çekecek. Gazeteci İsmail Saymaz Kuruçeşme’de dinlemeye gittiği Mahsun Kırmızıgül hakkında yeni film paylaşımı yaptı. Paylaşımda Kırmızıgül’ün yeni çekeceği film hakkında detaylar veren Saymaz, filmin bir dönemler Alişan, Özcan Deniz ve Kırmızıgül arasında geçen prestij yıllarını ele alacağını duyurdu. Saymaz paylaşımında şunlara yer verdi:

“Bir magazin haberi vereyim. Kırmızıgül, 1990’ların başındaki Prestij Müzik yıllarını ‘Prestij Meselesi’ adlı bir filme dönüştürüyor. Filmde Mahsun’u bire bir kendisine benzeyen oğlu Mahmur canlandıracak”

prestij.jpg

MUAMMAYA DÖNEN MESELE GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

Muammaya dönen prestij yılları günümüzde de hala sır perdesini koruyor. Güneşi Gördüm, Mucize, New York’ta 5 minare gibi filmlerle sinema tarihine adını yazdıran Kırmızıgül’ün bu filmi çok konuşulacağa benziyor.

prestikb.jpg

PRESTİJ YILLARI FİLME DÖNÜŞÜYOR

‘Prestij Meselesi’ isimliyle çekeceği Filmde Kırmızıgül’ü kendine çok benzeyen oğlu Mahmut Kırmızıgül oynayacak. Alişan ve Özcan Deniz’i ise kimin oynayacağı hakkında henüz bir bilgi yok. Alişan, Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül arasında büyük kavgalara ve küslüklere neden olan prestij yılları, ‘Prestij meselesi’ ile seyircinin karşısına çıkmayı bekliyor.

İşte İsmail Saymaz’ın o paylaşımı…

saymaz.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu